FACEBOOK SAYFAMA BUYRUN!

2 Ekim 2012 Salı

SİPARİŞ ÇANTALAR

İlk önce bebek hediyesi olarak diktiğim çantayı sizlere takdim ediyorum. Her çanta dikişimde bir sonraki çanta ile ilgili kafamda tasarımlar yapıyorum. Genelde kafama koyduğum çantayı da dikiyorum. Pes etmeyeceğim. Adımı geniş kitlelere duyurana dek dikişe devam:)
 Alttaki çantada sipariş üzerine diktiğim zarf şeklindeki vintage çanta. Çok severek diktim. Gerçi biraz uğraştırdı ama. Böyle elde tutulan ve eskitme tarzdaki çantalar bu senelerde çok revaçta. Bende modaya uyayım dedim. Nasıl olmuş ama. Tam bir gece çantası. Hem şık hem spor. Herşeyle takılabilir. Takan kişide hayırlı günlerde kullansın inşallah.
 Eeee o kadar dışarıya çanta dktikten sonra kendime de bir çanta dikeyim diyerekten dikiş makinasının başına oturdum. Fena da yapmamışım hani. İyiki de dikmişim. Böyle tahta saplı çantalar çok şirin gelir bana. Eğer bu tahta çanta saplarından bulabilirsem değişik modellerde dikmek istiyorum. Bakalım hayırlısı. Neyse konuya dönecek olursak bu seneki favori çantamdı diyebilirim. Her sene kendime bir çanta belirliyorum. Genelde hep aynı çantayı kullanıyorum. Günlük olarak yani. Bu da her yere rahatlıkla kullanabileceğim çok kullanışlı bir çanta oldu. Severek kullandım ve kullanmaya da devam ediyorum.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder